Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
poniedziałek, 25 września

Zabieg prosty oraz pewny – mezoterapia

Metodę mezoterapeutyczną wykoncypowano w latach pięćdziesiątych XX wieku, lecz spopularyzowana została dopiero jakieś dwadzieścia lat później. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, wykorzystywana jest w celach uzdrawiających, profilaktycznych i najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej sprawdzisz na Odmładzanie Jastrzębie-Zdrój. Bazuje ona na dostarczeniu skórze mieszaniny składników odżywczych oraz aktywizujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu szereg zastrzyków śródskórnych za wsparciem nadzwyczaj cienkiej igły. Metoda ta stosowana jest z zapałem przez osoby pragnące zredukować zmarszczki oraz ogólnie polepszyć, odmłodzić swoją cerę.

Wykonanie takiego zabiegu przez lekarza specjalistę nie wymaga hospitalizacji, ani całkowitego znieczulenia lub poważniejszej ingerencji w organizm. Mezoterapia uważana jest w związku z tym za terapię bezpieczną oraz bezbolesną. Dla uzyskania pożądanego efektu konieczne jest jednak poddanie się cyklowi zabiegów, którego intensywność wyznacza doktor. Jak na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Bezpośrednie zasilenie komórek skóry substancjami regenerującymi lub ewentualnie stymulującymi oznacza typ iniekcji śródskórnej. Mezotarapia jest zabiegiem w zasadzie nie powodujący dokuczliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Niemniej jednak pacjenci z małym progiem odczuwania bólu mogą mieć na wstępie zaaplikowany miejscowo krem przeciwbólowy. Kiedy zacznie on funkcjonować substancje uzdrawiające wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w niezmiernie cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz