Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
czwartek, 22 lutego

Wskazanie na lokalizacje udostępnionych myjni bezdotykowych od Redconst

Stuprocentowe doposażenie myjni bezdotykowych przez firmę Redconst ukazuje, że firma ta jest solidna oraz realizuje swoje usługi w sposób kompleksowy. Urządzenia uzupełniające zwiększą wartość koszyka zakupowego korzystających z myjni myjnia, co dla zarządcy na tyle nowoczesnej myjni staje się o wiele bardziej korzystne finansowo. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest urządzeniem na cały rok, odpornym na wpływ warunków atmosferycznych.

Czernidło do opon pozwoli odnowić ich wygląd. Użyty w nim środek zapewni długotrwały połysk, a także zagwarantuje osłonę przed wodą i kurzem. Można też zamawiać oprysk do felg, w opcji jedno – lub dwustanowiskowej. Przykładowym z będących na dodatkowym wyposażeniu urządzeń jest także suszarka samoobsługowa, pozwalająca na szybkie oraz dokładne zdmuchnięcie wody z poszczególnych elementów samochodu. Jest ona otwierana od frontu oraz zbudowana ze stali nierdzewnej. Do bardzo praktycznych wlicza się podajnik płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Unowocześnioone urządzenie posiada filtr dozowanego produktu. Uzupełnieniem wyposażenia może być również dystrybutor zapachu, pozwalający na sprawne dostarczenie jednego z 3 zapachów do wnętrza. Zamawiane są także trzepaczki do dywaników oraz urządzenie combo, mające w jednej konstrukcji parę wyjść. Kompletny katalog dostępny jest na witrynie internetowej. Co więcej, płyta i wiata będą wybudowane indywidualnie pod względem liczby systemów myjących a także stanowisk.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz