Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
sobota, 30 września

Wózek do przewozu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Sprawdź

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Służymy pomocą abyś mógł zakupić sprzęt medyczny z którego będziesz zachwycony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy wpis i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek zastanów się jakie funkcje powinien posiadać Twój nowy wózek?

Opcje wózka, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o stałej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Zastanów się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do transportu chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi szpitalnemu ale stanowi też o wysokiej wygodzie dla chorego. Personel pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić chorego na wózku inwalidzkim. Wózek o regulowanej wysokość pozwala przeniesienie choregona wózek bez konieczności jego przenoszenia.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można znaleźć wózki o stałej wysokości i o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez kadrę medyczną a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt pod uwagę.

Decydując się na wózek do przewożenia chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im wyższa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Dlaczego?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z grubszych profili metalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki zabiegowe, fotele zabiegowe, szafki przyłóżkowe, aparaty ktg, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na kompleksową albo indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz