Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Trending

Płytki łazienkowe – jakie najlepiej wybrać do łazienki

Wybór najlepszych łazienkowych płytek wcale nie należy do łatwych rzeczy. Wiele osób kupując włoskie płytki czy któregoś naszego wytwórcy przede wszystkim zwraca uwagę na wzór i kolor. Rzecz jasna jest to jak najbardziej naturalne, ponieważ taką łazienkę urządza się na wiele lat, i położone tam plytki ceramiczne po prostu mają się podobać właścicielowi. Ale przy zakupie trzeba także zwrócić uwagę na parę istotnych parametrów, o jakich wiele osób nie pamięta.

Aktualnie wybór łazienkowych płytek jest bardzo zróżnicowany. Oprócz klasycznych rozmiarów klienci coraz częściej kupują płytki o dużych gabarytach, które prezentują się naprawdę nowocześnie. Bardzo dobrze się one sprawdzają w dużych łazienkach, do mniejszych korzystniej jednak będzie zostać przy standardowych wymiarach. Ale moda skręca także w drugą stronę, niezwykle interesującym jej przykładem są mozaiki gresowe. Odpowiednio wkomponowane na poszczególne ściany naprawdę niesamowicie się prezentują, choć trzeba sporo się natrudzić przy ich układaniu.

Przy płytkach podłogowych bardzo istotną rzeczą jest stopień antypoślizgowości, bo bezpośrednio wpływa to na bezpieczeństwo użytkowania. Należy się również przyjrzeć wytrzymałości mechanicznej, zwłaszcza jeśli płytki kładzione będą w pomieszczeniach o dużej intensywności ruchu. Wspominane parametry większego znaczenia nie mają gdy kupowana jest glazura na ścianę, lecz bez względu na miejsce kładzenia nasiąkliwość płytek nie powinna być większa niż 3 procent.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *