Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Trending

Jakie wady i zalety mają paski wybielające

Zęby w idealnie białym kolorze są marzeniem niejednej osoby. Jednak nieodpowiednia higiena, papierosy czy picie dużej ilości kawy sprawiają, że do śnieżnej bieli jest trochę daleko. Z tego też powodu dużym zainteresowaniem cieszą się rozmaite wybielające zabiegi, wykonywane w gabinetach stomatologicznych. Jednak jeżeli ktoś nie będzie miał na taki zabieg możliwości finansowych, to zdecydować się na przykład może na użycie pasków wybielających. Ta metoda również się cieszy coraz większą popularnością, przede wszystkim ze względu na znacznie niższe koszty i łatwe użycie. Zanim sięgnie się jednak po to rozwiązanie, to warto zapoznać się dobrze ze sposobem stosowania i ewentualnymi zagrożeniami. Jeżeli zabieg zostanie nieprawidłowo wykonany, to można się narazić na jakieś problemy.

Same paski wykonuje się z elastycznego tworzywa, które nasączone zostało substancją chemiczną. Najczęściej to będzie nadtlenek karbamidu albo nadtlenek wodoru, oba mają silne właściwości utleniające. Paski trzeba regularnie nakładać na wszystkie zęby, dociskając je dokładnie. Całość wybielania powinno trwać dwa a cztery tygodnie, a efekty powinny się później utrzymać przez okres kilku miesięcy. Jak więc widać samo wybielanie wcale nie jest trudne, będzie tylko wymagać regularności i dokładności podczas nakładania pasków. Z reguły metoda ta nie powinna powodować jakiś poważniejszych dolegliwości, lecz przy jakiś wątpliwościach warto wszystko skonsultować ze swoim dentystą.

Precyzja ma o tyle znaczenie, że jeżeli paski nie będą się w pełni stykać z zębami, to mogą się pojawić mniej wybielone miejsca, często bardzo widoczne nawet z większej odległości. Poza tym używany do nasączania preparat jest mocny, dlatego należy zachować sporo ostrożności i w miarę możliwości unikać dotykania języka i dziąseł. Spowodować to może różnego rodzaju podrażnienia, a niekiedy i poważniejsze uszkodzenia. Więcej na temat stosowania tych pasków przeczytać można na różnych internetowych stronach, jakie się znajdzie na przykład wprowadzając w wyszukiwarce hasło paski wybielające crest.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *