Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Trending

Jak znaleźć fajną oraz atrakcyjną rozrywkę w internecie?

Nie ulega wątpliwości, że jeśli korzystamy z czegoś zanadto długo i rozpoczyna nas to coraz bardziej wciągać, po pewnym czasie uzależniamy się od takiej rzeczy. Tak samo jest z internetem. Na pierwszy rzut oka internet wydaje się być niegroźny. Został stworzony w celu ułatwiania wszystkim życia. Niemniej jednak, gdy tracimy kontrolę na korzystaniem z niego, może to powodować uzależnienie. Najczęściej zaczyna się to nieśmiało.

Każdego dnia spędzamy coraz to więcej czasu buszując po internecie, korzystając z serwisów społecznościowych lub też grając w gry internetowe – speedtest. Uzależnienie od internetu może objawiać się nadpobudliwością, agresją (szczególnie u dzieci oraz nastolatków), odczuwaniem jakiegoś niedosytu, gdy przynajmniej parę razy dziennie nie odwiedzimy portalu społecznościowego, czy nie zagramy w jakąś grę. Szkodliwość internetu objawia się nie tylko uzależnieniem.

Chwilowo dzięki internetowi możemy stać się nawet ofiarami kradzieży. Niekoniecznie kradzieży pieniędzy, choć to dość nieraz się zdarza, jakkolwiek kradzieży danych, zdjęć, plików z komputera. Aby zapobiec temu powinniśmy stosować środki ostrożności, między innymi programy antywirusowe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *