Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
czwartek, 22 lutego

Badania genetyczne oferowane w poradni endokrynologicznej

Badania genetyczne oferowane w poradni endokrynologicznej jaką założył profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są umożliwione do zrealizowania, bo lekarz taki ma duże doświadczenie w onkogenetyce i ciągle dokształca się w takim obrębie. Jeżeli w takim razie tylko endokrynolog bartoszyce znajdzie przesłanki do przeprowadzania badania, to można spodziewać się, że zajmie się tym. Placówka oferuje w takim razie usługi w obrębie zapobiegania, diagnostyki a także leczenia schorzeń układu hormonalnego.

Diagnostyka a także leczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania odbywa się na podstawie nowoczesnych standardów. Jest to istotne, gdyż zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się przyczyną licznych schorzeń. Endokrynolog po szczegółowej konsultacji zapisze zestaw badań dzięki jakim można liczyć na trafną diagnozę. Jeżeli okaże się to konieczne, zarekomendowane będą też badania genetyczne dla par zmagających się z bezpłodnością lub dla osób pozostających w grupie ryzyka zachorowania na raka.

Diagnostyka genetyczna wykonana będzie też po uzyskaniu wyników badań. Wtedy ekspert może powziąć decyzję odnośnie dalszego leczenia. Ekspert nawiązał współpracę z Warsaw Genomics, gdzie może zlecić kompletny pakiet badań genetycznych. Czułe testy opierają się na dokonaniach światowych. Jeżeli znalezione zostanie obciążenie genetyczne, można będzie podejmować czynności które zabezpieczają przed zachorowaniem lub pozwalające je leczyć.

Można również otaczać opieką lekarską dzieci chorego, pozostające w grupie ryzyka. Inne spotkania dotyczą takich problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Żeby wpisać się na spotkanie wystarczy zadzwonić na numer telefonu umieszczony na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz